Lampa ścienna wewnętrzna DEL A-74 Chrome - LED 6W 3000K 900lm IP20 - PUJOL
Opis
Opis produktu :
Del kinkiet w nowoczesnym stylu. Podkreśla swój praktyczny design dzięki elegancko ukształtowanemu kloszowi z tkaniny oraz konstrukcji ze stali i mosiądzu. Lampa ta jest dostępna w różnych wykończeniach, idealna do uzupełnienia oświetlenia sypialni, salonów i korytarzy.
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - Lampa ścienna DEL A-74 C-Chrome
- Nr. katalogowy - 033074
- Kolekcja - DEL
- Żarówka Led
- Moc - 6W
- Zasilenie - 220V
- Przełącznik - Tak
- IP20
- Klasa I
- Materiał - mosiądz, stal
- Kolor - C-Chrome ( dostępne kolory - Nm-Matt Nickel, B-White, N-Black zapytaj konsultanta )
- Projekt - Equipo Pujol
- Wymiary: patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | PUJOL |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | nie dotyczy |
| Moc oprawy [W] : | 6W |
| Zasilanie : | 220V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | chromowany ( chrome ) |
| Materiał : | mosiądz, stal |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.