Lampa ścienna TORTUGA rdzawy - 6.5W LED 885lm 2700K 230V IP20 - MARTINELLI LUCE
Opis
Opis produktu :
Tortuga to kompaktowa lampa ścienna, która łączy funkcjonalność z minimalistycznym, a jednocześnie niezwykle sugestywnym designem. Inspiracją do powstania tego produktu są wspomnienia z dzieciństwa niemieckiego projektanta o małej latarce, którą przymocowywał do ściany. Ideą było uchwycenie zabawnej i dziecięcej estetyki tego przedmiotu i przekształcenie go w designerski produkt. „Jako dziecko miałem latarkę w kształcie biedronki, którą mogłem powiesić na ścianie. Jej wspomnienie zainspirowało mnie do zaprojektowania Tortugi dla Martinelli Luce. Chciałem uchwycić tę estetykę i przekształcić ją w produkt dla dorosłych, który byłby zgodny z językiem designu marki – radosny, a jednocześnie prosty i wysoce funkcjonalny. Ostatecznie lampa bardziej przypominała żółwia – stąd jej nazwa – ale i tak bardzo mi się spodobała” (Moritz Putzier). Wykonana w całości z odlewanego ciśnieniowo aluminium, lampa wyróżnia się możliwością obrotu o 360° i pochylenia o 25°, co czyni ją niezwykle praktyczną w użyciu. Regulacja światła jest intuicyjna i pozwala skierować strumień światła dokładnie tam, gdzie jest potrzebny, zapewniając optymalną jasność w każdej sytuacji. Tortuga może być używana zarówno jako lampka do czytania, jak i dekoracyjny reflektor, dopasowując się do różnych warunków i stanowiąc idealny wybór do nowoczesnych przestrzeni. Regulowana lampa ścienna. Źródło światła LED. Konstrukcja z odlewanego ciśnieniowo aluminium dostępna w kolorze matowej bieli, tłoczonego antracytu i zieleni wojskowej. Moc: 6,5 W.
Cechy charakterystyczne:
- OPRAWA ŚCIENNA - TORTUGA 1463
- Numer katalogowy: 1463/RG
- Typ: Ścienna
- Zintegrowana dioda LED
- Napięcie: 230 V
- Max watt: 6.5W
- Stopień ochrony: IP20
- Temperatura barwowa: 2700 K
- Lumen: 885 lm
- Czas świecenia: 50000 h
- Kolor: Rdzawy
- Materiał: Aluminium
- Projektant: Studio Moritz Putzier
- Wymiary: patrz schemat







Dane techniczne
| Producent : | MARTINELLI LUCE |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Moc oprawy [W] : | 6.5W |
| Zasilanie : | 230V |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Rdzawy ( rusty ) |
| Materiał : | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.