Lampa podłogowa AUSTERE mosiądz - LED 6W 2700K 634lm 100-240V 350mA IP50 - Trizo21
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu :
Cechy charakterystyczne:
- Nazwa - AUSTERE lampa podłogowa
- Nr. katalogowy - HVFL 1003
- Rodzaj światła - LED array
- Moc oprawy - 6W
- Barwa światła - 2700K
- Jednostka miary strumienia świetlnego - 634lm
- Klasa szczelności - IP50
- CRI>93
- Napięcie 100-240V 350mA
- Klasa-2
- Wtyczka - EU
- Kolor - Mosiądz
- Materiał - Mosiądz
- Gwarancja Tak
- Projekt - Hans Verstuyft
- Wymiary - patrz schemat



Dane techniczne
| Producent : | Trizo21 |
| Źródło światła : | LED |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | CRI >93 |
| Moc oprawy [W] : | 6W |
| Zasilanie : | 100-240 V 350mA |
| Temp barwowa : | 2700K |
| Dostępne kolory : | Brass ( mosiądz ) |
| Materiał : | Mosiądz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.