Lampa naścienna zewnętrzna GHANA 6 antracyt - LED COB 6W 3000K 410lm 100-240V IP54 35° - HOFF LIGHT
Opis
Opis produktu :
Nowoczesny lampa natynkowa GHANA 6 to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Wykonany z wysokiej jakości aluminium w kolorze białym, oferuje elegancki wygląd i trwałość. Oświetlenie z jedną oprawką o maksymalnej mocy 6W, doskonale nadaje się do zastosowań zewnętrznych, dzięki stopniowi ochrony IP54. Ten kinkiet zewnętrzny nie tylko zapewnia światło, ale jest również atrakcyjnym elementem dekoracyjnym dla każdej elewacji.
Cechy charakterystyczne:
- Numer katalogowy - 2.3011.1312
- Wersja GHANA 6
- Moc (W) 6W
- Zasilenie wejściowe 100-240 V
- Zasilacz w zestawie
- Temperatura barwowa 3000K
- Rzeczywisty strumień świetlny (lm) 410 lm
- Współczynnik oddawania barw: CRI >80
- Kąt wiązki: 35°
- Wykończenie: Antracyt
- Obudowa: Aluminium
- Waga (kg) 0,79
- IP: IP54
- IK IK08
- Zakres temperatur: -20°C +50°C
- Gwarancja: Tak
- Wymiary - Patrz schemat


Dane techniczne
| Producent : | HOFF LIGHT |
| Źródło światła : | LED COB |
| CRI-wskaźnik oddawania barw : | >80 |
| Moc oprawy [W] : | 6W |
| Zasilanie : | 100-240V |
| Temp barwowa : | 3000K |
| Dostępne kolory : | Antracyt ( anthracite ) |
| Materiał : | Obudowa: Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.