O NAS
 
IRIS39 to wcześniej duża rodzina, której członków łączy pasja do krajobrazu oświetleniowego. IRIS39 to nie tylko oświetlenie architektoniczne: jego fundament opiera się na łączeniu techniki z harmonią i designem środowiska domowego. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie szytych na miarę, wygodnych rozwiązań, pozwalających osiągnąć możliwie najlepszy efekt poprzez optymalizację środowisk zarówno w różnych warunkach oświetlenia naturalnego, jak i przy jego braku. Nasza filozofia zaczyna się od tej koncepcji: gdy Kwiat Irysa dostosowuje naturalne światło do ludzkiego oka, jednocześnie staramy się uwydatniać piękno geometrii, bezpieczeństwo przestrzeni i dobre samopoczucie ludzi. Światło staje się kluczowym czynnikiem podkreślającym istotę miejsc.
 
MISJA FIRMY
 
IRIS39 ma jasno określoną misję: ukazywać wyjątkowość, różnicę i autentyczność każdego miejsca. Dzięki swojemu know-how i wiedzy na temat projektowania IRIS39, jako czynnik umożliwiający projektowanie, jest w stanie nadać znaczenie i podkreślić każdą potrzebę pod każdym względem, niezależnie od tego, czy mówimy o przedmiotach, architekturze czy meblach.
 
PRODUKTY
 
Produkty badane przez IRIS39 mają jedną główną misję: wierność produktom wyprodukowanym we Włoszech i skupianie się na szczegółach, zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych, ale zawsze z poszanowaniem środowiska i człowieka. IRIS39 projektuje rozwiązania łącząc nowe technologie. Bezpieczeństwo, zielone środowisko i zrównoważony rozwój to podstawowe pojęcia IRIS39.
 
PRACA
 
IRIS39 zawsze obserwuje ekspertów panoramy architektonicznej, projektanta oświetlenia, architektów, projektantów i klientów i pomaga im w realizacji celów, wspierając ich potrzeby. Jako eksperci ciężko pracujemy, aby ulepszyć doskonałość i innowacyjność w naszym świecie - projektowanie produktów, produkcja techniczna, kontrola jakości i obsługa klienta. Co więcej, IRIS39 wspiera świat pracy, wspierając niekończący się i kompletny program szkoleniowy, w ramach którego współpracujemy także z uniwersytetami i niezależnymi pracownikami. W tym programie omawiamy innowacje, trendy i rozwój produktów.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne - IBL | Wałbrzyska 11/184, 02-739 Warszawa | NIP: 5213638261 | REGON: 146342575

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl